» Kategoriler
  »
  » Tuval Baskı Resimler
  » Orjinal Resimler
  » Ahşap Çerçeveler
  » Sentetik Profil Çerçeveler

  » Arama
» TABLO ARAMA

  » Üye Girişi
» E-Mail
» Şifre
Yeni Üyelik
Şifremi Unuttum

  » En popüler Ürünler
  » Atatürk
  » Kırmızı ve Beyaz Tuval Ba
  » Boğaz
  » Natürmort
  » Atatürk
  » Nilüfer Çiçekleri
  » Ayasofya
  » Taxi
  » Siyah At

  » İndirimli Ürünler

  Gizlilik ve Güvenlik
Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik İlkeleri ve Güvenlik Politikası

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kurallarının amacı, cerceveci.com.tr E-ticaret sayfasında yaptığınız alışverişlerde, bu hizmeti alırken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemektir.


Gizlilik ilkeleri ve güvenlik politikası kapsamı:

Bu gizlilik ve güvenlik politikası cerceveci.com.tr ile başlayan tüm sitelerde geçerlidir.

cerceveci.com.tr tüm müşterilere ait bilgileri (fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmayacağını taahhüt eder.

cerceveci.com.tr E-ticaret'te bir ürün ya da hizmet satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde tarafımızdan görülmemekte ve kaydedilmemektedir. Kredi kartıyla ödeme işlemlerinde kredi kart bilgileri tamamen ilgili banka tarafından kontrol edilmektedir.

cerceveci.com.tr E-ticaret'ten satın aldığınız ürünlerin doğru adrese ulaşması için üyelik işlemleri ve/veya ürün siparişi sırasında girdiğiniz teslim adresinin doğruluğundan müşteri sorumludur.

cerceveci.com.tr E-ticaret'ten satın aldığınız ürünlerin hasarsız, eksiksiz ve zamanında fatura ile birlikte tesliminden sipariş sırasında seçtiğiniz nakliye/kargo friması sorumludur.


cerceveci.com.tr E-ticaret hangi kişisel bilgilerinizi saklar?


Müşteriler sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilgiyi sisteme kaydetmek zorunda değildir. Ancak,cerceveci.com.tr E-ticaret hizmetlerinden yararlanacaksanız üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

cerceveci.com.tr E-ticaret kullanıcıların kişisel bilgilerini şu nedenlerle saklar: Belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklam sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.


Kişisel bilgilerin güvenliği:

cerceveci.com.tr E-ticaret, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda mağaza, ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundadır. Bu iki bilgi sistem tarafından firmaya verilir. Kart bilgileriniz sadece ilgili bankaya onay için gider.


Kişişel bilgilerin saklandığı ortamın güvenliği:


İnternet'te güvenlik temelde iki başlık altında incelenebilir:

Birincisi, bu hizmeti vermekte kullandığımız donanımın, yazılımın ve network altyapısının güvenliği. Bu amaçla, güvenilirliği pek çok ortamda test edilmiş network ürünleri kullanmaktayız.

İkincisi ise, müşterilerimiz servisimizden yararlanırken oluşan veri trafiğinin güvenliği. Veri trafiğinin güvenliği dört temel bileşenden oluşur:


1. Authentication : Tanıma.

2. Authorization : Yetki kontrolü, üye olup olmadığı.

3. Non-Repudiation : Sorumluluk

4. Data Protection : Bilginin bütünlüğü ve gizliliği.


Bu dört bileşenden ilk ikisi sadece yetkisi olan üyelerimizin alışveriş yapabilmelerini sağlamak için önemlidir.


Diğer Sitelere Link:

cerceveci.com.tr E-ticaret, sayfasından diğer internet adreslerine linkler verilebilir. 
cerceveci.com.tr E-ticaret link verdiği sitelerin kendi bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.


Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri:

cerceveci.com.tr E-ticaret, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz. Herhangi bir zamanda aldığınız hizmet ya da ürünle ilgili, cerceveci.com.tr E-ticaret alışveriş sayfasıyla ilgili bildirim, tavsiye ve önerileriniz bilgi@cerceveci.com.tr adresine e-mail yoluyla gönderebilirsiniz.


İçerik Kullanımı:

cerceveci.com.tr E-ticaret'de yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz,cerceveci.com.tr

E-ticaret'in izni olmadan internet sitelerine link verilemez.


Copyright

Bu sitedeki tüm materyallerin yasal hakları cerceveci.com.tr tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dahilen, fakat sınırlandırılmamış olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı ve ya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya, dağıtım, veya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, cerceveci.com.tr E-ticaret'in izni olmadan, buradaki herşeyi diğer serverlara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tahdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı, kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri cerceveci.com.tr E-ticaret tarafından zaman zaman güncellenmektedir. Yapılan güncellemeleri kontrol etmek kullanıcıların sorumluluğundadır.• Üyelik İşlemleri

• Neden Üye Olmalıyım
• Müşteri Paneli
• Yeni Şifre Talebi
• Müşteri Girişi
• Yeni Kayıt


• Alışveriş İşlemleri

• Kredi Kartı Güvenliği
• Ödeme Seçenekleri
• Alışveriş Sepeti
• Gizlilik ve Güvenlik
• Kargo ve Teslimat


• Çerçeveci.com.tr

• Hakkımızda
• Yeni Çıkan Tablolar
• Çok Satan Tablolar
• İletişim Bilgileri
• Hesap Numaralarımız


Abdülhak Hamit Cad. No:28 / A
Taksim-İstanbul-TÜRKİYE
TEL1 : +90 212 361 62 07
TEL2 : +90 212 250 64 84
MAİL : bilgi@cerceveci.com.tr
Tasarım ve Uygulama
BBK BİLİŞİM
Adwords & Pazarlama
MEDYA MARMARA
Yazılım & Eticaret Altyapısı
GRAYDANTE SOFTWARE